Každá receptura Cannasanu obsahuje jedinečnou kombinaci konopí setého, bylin a olejů. Spojením vybraných druhů léčivých rostlin a látek obsažených v konopí bylo dosaženo významné pomoci při léčbě celé řady onemocnění. Podívejte se na stručný přehled, který slouží pro orientaci v produktové řadě Cannasan.

Pokud si nejste jisti s výběrem vhodného Cannasanu, neváhejte prosím kontaktovat naší poradnu v pracovní dny od 15:30 do 18:30 hodin. Cannasan je schválen jako doplněk stravy Ministerstvem zemědělství. Cannasan se vyrábÍ z certifikovaných odrůd konopí setého s obsahem THC nižsím než 0,2%, není tedy psychogenní, můžete jej užívat bez omezení běžných denních činností. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte s lékařem. 


Cannasan HARMONY

doporučujeme pro podporu celkové harmonizace organismu.

Receptura je doplněna o jmelí bílé, které podporuje imunitní systém a normální činnost cévní soustavy, ostružiník maliník, který má vliv na normální trávení a vylučování vody z těla.

Cannasan NEURO

doporučujeme pro podporu organismu a správné činnosti nervové soustavy.

Receptura je doplněna o chmel otáčivý, který podporuje normální činnost nervové soustavy, má uklidňující účinek a napomáhá dobrému spánku, meduňku lékařskou, která napomáhá kognitivnímu a duševnímu zdraví.

Cannasan IMUNO

doporučujeme pro podporu organismu a normální činnosti imunitního systému.

Receptura je doplněna o šalvěj lékařskou, která pomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost organismu a normální činnost imunitního systému, smetánku lékařskou, která podporuje normální činnost cévní soustavy a imunitního systému.

Cannasan KARDIO

doporučujeme pro podporu organismu a správné činnosti kardiovaskulární soustavy.

Receptura je doplněna o jmelí bílé, které podporuje kardiovaskulární soustavy a podporuje duševní vitalitu, hloh obecný a pohanku obecnou, napomáhající udržovat normální funkci srdce a kardiovaskulárního systému.

Cannasan DIA

doporučujeme pro podporu oragnismu při léčbě diabetu.

Receptura je doplněna o moruši černou, která napomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi, a jmelí bílé napomáhající udržovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Cannasan ARTRO

doporučujeme pro podporu organismu a správné činnosti kloubní soustavy.

Receptura je doplněna o vrbu bílou a tužebník jilmový, podporující normální stav kloubů a svalů, a jmelí bílé napomáhající udržovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Poradíme vám

Ohledně volby vhodného produktu, účinků a davkování.