Zásilkovna.cz

Využíváme služeb Zásilkovny, která má výdejní místa po celé České republice. Nyní lze také zásilku doručit přímo na Vaší adresu. Nejrychlejší doručení je do dvou dnů. Během objednávky si vyberte nejbližší pobočku Zásilkovny pro vyzvednutí nebo zvolte nejlevnější doručení přímo na Vaší adresu. Při platbě převodem předáváme zásilku přepravní službě v den připsání platby na náš bankovní účet, nejpozději následující pracovní den. Při platbě na dobírku předáváme zásilku v den přijetí objednávky, nejpozději následující pracovní den. Zásilkovna běžně doručuje následující den po dni, kdy byla zásilka předána k přepravě. V období zvýšeného prodeje, jako jsou například Vánoční svátky, se může doba přepravy prodloužit, podle kapacit přepravní služby.

  • Cena dopravy při doručení na výdejní místo je 70,- Kč
  • Cena dopravy při doručení na Vaší adresu je 100,- Kč
  • Při objednávce nad 2000,- Kč je doprava zdarma

Výdejna v Praze

Po přijetí platby na náš bankovní účet, zpravidla druhý den po odeslání, a po předchozí telefonické domluvě, lze Vaší objednávku vyzvednout v pracovních dnech od 10:00 do 18:00 hodin na Praze 7. Výdejna není kamenná prodejna, slouží pouze pro výdej zakoupených produktů přes eshop.

Dobrá Bylina
Dělnická 38, Praha 7, PSČ 170 00
Tel.: 604 547 132
Ukaž na mapě

Platba převodem

Pokud jste zvolili platbu bankovním převodem, po dokončení objednávky Vám budou zaslány údaje pro platbu. Pečlivě prosím zadejte variabilní symbol a před odesláním platby zkontrolujte správnost údajů. Platby s objednávkami si náš systém páruje automaticky a to na základě vyplněných údajů v platebním příkazu. Pokud máte pocit, že jste údaje omylem zadali nesprávně, kontaktujte nás a my Vaší platbu dohledáme. Zásilky expedujeme v den přijetí platby na náš účet.

Bankovní účet: 2001720789/2010

Banka příjemce: Fio banka, a.s.
Adresa banky: Millennium Plaza, V Celnici 10, 11721 Praha 1
Název příjemce: Jiří Kutil
Adresa příjemce: Hudečkova 1091/1, 14000 Praha 4
IBAN: 
CZ3320100000002001720789
BIC/SWIFT: FIOBCZPP

Platba na dobírku

Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zásilku předáme dopravní službě v den přijetí objednávky, nejpozději následující pracovní den. Objednávku zaplatíte při vyzvednutí na výdejním místě Zásilkovny (hotově, kartou) nebo při doručení na Vámi zvolenou adresu. Poplatek za platbu na dobírku je 30,- Kč.